نتایج جستجو برای عبارت :

از وقتی که پروژه ام تحویل دادم و کارام خدارو شکر درست شد

از وقتی که پروژه ام تحویل دادم و کارام خدارو شکر درست شد، خیلی کمتر
نوشتم. الان هم حس می کنم از بی هدفی و کلافگی به مرحله ای رسیدم که حس می
کنم بنویسم بهتره. چه احساسی دارم، چه چیزایی اذیتم می کنه. یکی از چیزایی
که اذیتم می کنه همین مشکل پروژه ام هستش اینکه کاری از دستم بر نمیاد و
باید منتظر بمونم ببینم اینا چیکار می کنن. در عین حال که می دونم اصلا
کارشون درست نیست و دارن نسبت به پروژه من کم کاری می کنن. اینطور مواقع
خیلی حالم گرفته میشه حس می ک
سلام خودم
هوا گرگ و میشه و ساعت حوالی 6 صبح  پروژه تحلیل همین الان تموم شد
دلم یجوریه نمیدونم چرا آخه ...
این روز هارو با سال پیش مقایسه میکنم میبینم همه چی عوض شده  وای چقدر تقییرات داشتیم خیلی ادما از زندگیم رفتن و خیلی اندک وارد شدن
جدا خیلی زمان همه چیزو درست میکنه  گذر زمان حوبه کی گفته بده واقعا خیلی خستم ولی خوابم نمیاد نمیدونم چرا
فکرم درگیر بود خیلی الان اروم شده خدارو شکر
خدا خودش کمک کنه  کارام به روال پیش بره تا همه چیز حل بشه
خدا
خبر خوشی که قرار بود این هفته ثبتش کنم هم فرا رسید
اولین تجربه کاریم داره به وقوع میپیونده و من خوشنودم از این که کارام انقدر خوب هست که مرد بدقلقی که کارفرمام هست با دیدنشون گاردش رو پایین میاره :)
به راستی که روانشناسی افراد جزئی از کار طراحان گرافیک محسوب میشه ، اینو منی میگم که هر بار برای دیدن این آقا و نشون دادن کارام استرس داشتم که سوتی ندم عصبانیش نکنم و وسط حرفش نپرم ، تو دنیای حرفه ای ها این موارد شخصیتی خیلی مهمه ، مثلا استاد من تعر
سلااااااااام سلااااااااام سلااااااااام سلااااااااام خوبید منم خوبم! اومدم فقط یه سلام بدم و برم اینجا چند روزه داره برف می یاد ولی از دیشب رو زمین نشسته و هنوزم داره می یاد و خدارو شکر بابت این نعمت بزرگ که به ما ارزانی داشته دیشب زنگ زده بودم بابا خیییییییییییییییییلی خوشحال بود و می گفت که اونجام کلی برف اومده  بازم خدارو شکررررررررررررررررر 
باز هم بخاطر خواب پیام دادن به تو رو از دست دادم و این خیلی تلخه
راستی مدیر گروه که باهاش بخث کرده بودم، دیدتم اصلا هیچی نگفت و فقط شوخی کرد
همه بچه ها تعجب کرده بودن
برای بسته سفارشیت خدارو شکر که رسید بدستت ان شاالله ازش راضی باشی و همونی باشه که میخواستی
ولی ازت خواهش میکنم چیزی برنگردون بزارش به حساب کادوی تولدت، خیلیییی دوست داشتم میتونستم کادوی تولد بهت بدم الان که شده لطفا این فرصتو ازم نگیر
بالاخره کنکور رو دادم و تموم شد!فارغ از اینکه خیلی ناراحت بودم که بیشتر نخوندم که لااقل خیالم آسوده باشه که جایی که می‌خوام قبول شم، از اینکه تا آخر تابستون پرونده‌اش بسته شده بسی خوشحالم!
هنوز اون جور که باید استراحت نکردم، بعد کنکور که خیلی خسته بودم و همش افتاده بودم، روز جمعه به نظافت خونه! گذشت، و از شنبه هم اومدم سرکار! ضمن این‌که به دوستم قول دادم تا دوشنبه تمرینش رو براش انجام بدم! و همچنان پرونده پروژه کارشناسیم و اون یه درسی که می
سلام به همه دوستای گلم و همه کسایی که دوستم نیستن و قراره که بشنبچه ها هدف من از ساختن این وبلاگ فقط و فقط به اشتراک گذاشتن کارام با شماست.نه آدم حرفه ای هستم نه کارای عالیی دارم ولی دوست دارم باهاتون درارتباط باشم نظراتونو راجب کارام بدونم .فلورا دوستون داره
#یادش_بخیر
تازه محمد کوچولو به دنیا اومده بود ...
 ما  درگیر یه پروژه جدید بودیم و خیلی فشار رومون بود
صبح رفتم به دیدنش ، چشماش خیلی خوابالو بود و معلوم بود تا صبح بیدار بوده ، گفتم مهدی شیفت بچه داری بودی !؟
با یه ذوق و خنده نازی گفت :  نمیدونی پسرم چقدر باحاله ... صبح که میخوام بیام بیدارش میکنم و نیم ساعت نگاهش میکنم ...
 اونم بهم میخنده ( ادای خنده محمد کوچولو رو در آورد) اما خستگیش شیرینه . 
خدارو شکر پسر ...خدارو شکر..
خاطره یکی از همکاران شهید
  چند وقت پیش قرار شد با یه آقایی به عنوان راهنما و مشاور توی یه پروژه همکاری کنم ایشون ماجرای پروژه رو تعریف کردند و به من این اطمینان رو دادن که بابت پرداخت هزینه ها نگرانی نداشته باشم ، من هم پروژه رو جدی گرفتم زمان گذاشتم و یکسری بررسی های اولیه رو انجام دادم تا بتونم با شروع پروژه به ایشون کمک کنم ، اما متاسفانه بعد از هر تماس تلفنی ماجرا جور دیگری تغییر میکرد تا رسید به کنسل شدن پروژه و اینکه بریم سراغ پروژه های دیگه ای که به من پیشنهاد ش
من برای پروژه‌م خیلی می‌ترسم. هنوز هیچ کاری براش نکردم. تابستون حتی از الان هم کم‌تر براش وقت دارم. خدایا چرا اینقدر سرم شلوغه؟تازه اصلا بلد نیستم باید چیکار کنم. یعنی بیشتر از این‌که بلد نباشم باید چی‌کار کنم مشکلم اینه که اصلا درست نمی‌دونم استاد ازم چی می‌خواد! خودش هم درست جوابمو نمی‌ده و اعصابم رو ریخته به هم. تازه این تا قبل از این بود که بذاره بره! تا قبلش که حتی جواب ایمیلم رو هم به زور می‌داد و همه‌ش می‌گفت یادم رفت! تو دانشکده ه
من معتقدم هر آدمی باید یه دفتر داشته باشه تا توش برای خدا نامه بنویسه
امشب میخوام یه دفتر بردارید تا باهم یه نامه بنویسیم
اول اینکه حداقل ده تا از اتفاقای خوب98 بنویسید و خدارو شکر کنید، برای سلامتیتون خانوادتون و... شکر کنید، حتما هم بنویسید خدایا شکرت. و تکرار کنید..
دوم برای 29اسفند 99 هم خدارو شکر میکنید، دقت کنید فکر کنید و با حسی که بهش رسیدید نامه بنویسید و از ته دل شکر کنید.. تمام اون چه که میخواید 29اسفند 99داشته باشید بنویسید و با حس اینکه
بسم الله ... .
تو این حدود یه ماهی که امتحانات پایان ترمم تموم شد و تابستون شروع شد خیلی فرصت ها رو از دست دادم.
امان از دست کارام و گناهام.
شرمنده ام.
اما حسرت به گذشته فایده داره؟!
این کار چیزی جز از دست دادن فرصت های اکنون و پیش روم چیزی داره؟!
پس یاعلی آقا محمد.
مرد راهی یا علی.
یه فرصت یه ماهه پیش روته.
ببینم چه میکنی.

توضیح: دیروز ینی ۱۵ بهمن ۹۸ رفته بودیم باغ کتاب که پروژه ی کامپایلر بزنیم و صب در حالیکه در بدترین حال ممکن بودم این منظره رو دیدم و کلی ذوق کردم:) به خودم قول دادم این پروژه ها تموم شد یه بار دیگه بریم اینجا فقط امیدوارم اونموقعم همین قد خوشگل باشه.

سلام :)
+ لیست فیلم ها رو به روز کردم، توی این 6 ماهه حدود 80 تا فیلم جدید دیدم. این لیست، یه فایل اکسله که اگر دقت کنید پایینش چندتا تب داره. فیلم خارجی/ انیمیشن/ سریال/ گزیده فیلم/ فیلم ایرانی/ فیلم ایرانی رو کلا در نظر نگیرید، ندیدم و نمی بینم هم. توی قسمت فیلم های خارجی، سال انتشار و امتیاز IMDb رو زدم و در آخر امتیازی که خودم بهش دادم رو. 7 یعنی خوب، 8 خیلی خوب، 9 عالی و 10 یعنی مورد علاقه ام بوده.  اسم فیلم رو اگه گوگل کنید، ژانر و یه توضیح مختصری ازش
بالاخره دیشب بعد از سه هفته فاز اول پروژه رو انجام دادم. خیلی سخت نبود و میشد یه هفته‌ای هم انجامش داد اما تنبلی کردم و سه هفته طولش دادم. شاید به‌خاطر این باشه که چند وقت طولانی میشه کد نزدم. به هرحال، دیشب به مانا پیام دادم که متلب‌ش رو می‌خوام برای شروع فاز دوم پروژه. بعدش که فکر کردم فردا باید ۸صبح از خونه بزنم بیرون و این همه راه ُ برم تا دانشگاه پشیمون شدم که چرا دانلود نکردم.موقع خواب زمانبندی پروژه رو مرور میکردم و اینکه میتونم خوب تم
سلام
محض اطلاع بر و بچ بیانی، یه آقایی به نام س.ح برگشته
که البته خودتونم میدونید اون س.ح کیه
بگذریم
یه سری تغییرات دادم تو لایفم عالی داره میشه
همش هم با برنامه ریزی ممکن شد
الانم دارم میام وب ها رو یه چک بزنم
خب دیگه با برنامه ریزی تونستم یه جای خالی وسط کارام باز کنم بیام تو بیان
الانم دارم رو لیست ترین های بیان کار میکنم 
به زودی پی دی اف شو میذارم
خب تا بعد
من از امروزمم به حد مرگ راضیم. کاش میشد همیشه اینجوری باشی که به همه کارت برسی و بتونی انجامشون بدی. البته نه این که برنامم نقص نداشته باشه ها ولی خوب انجامشون دادم. به خصوص با این که بیشترم شده بود کارام. اگه حال داشتم لیست همه کارایی که میخونمو مینوشتم. ولی خیلی خسته ام. نمیدونم چرا زانوهامم اینقدر درد میکنه. همین دیگه برم بخوابم که بیدار بشم احتمالا ساعت دو یا سه. هرکدوم که شد. شب بخیر. 
امروز اولین روز دانشجویی بود ... 
یک روزه واقعا خسته کننده و غم انگیز .... روزی که فهمیدم  چقدر این دنیا سخت  ..... چقدر بی رحم .... ...
انگار تازه دارم دارم  با دنیای اطرافم آشنا میشم .....
+ثبت نام حضوری  به مراتب سخت تر و خسته کننده تر بود و بازم خدارو شکر مامان و بابا و عمه حضور داشتند ولی خوب عمده کار بهرعهد خودن بود .
+ امشب برای اولین بار ( البته کمی اغراق چون قبلا  سابقه داشتم  ) خودم تنها در خوابگاه دانشحویی خواهم خوابید .
+ خدارو شکر همین روز اول دوس
عزیزترین نعمت زندگی من مادرمه که همیشه خدارو بابت داشتنش شاکرم.
با این که خودش کاملا سنتی بزرگ شده و اجازه ادامه تحصیل نداشت اما همیشه همه جا
حمایتم کرده خودش نوجوون بود ازدواج کرد ولی همیشه به ازدواج تو سن کم انتقاد داره و مخالفه
به جرات میگم پایه ترین و با مرام ترین رفیقمه .
همیشه این من بودم شاکی میشدم گله میکردم و همیشه مادرم بود که صبوری 
میکرد و ارومم میکرد.
از وقتی یادمه بهم یاد داد تلاش کنم مستقل بار بیام 
ادامه مطلب
ساعت شش پاشدم درسو دوره کردم ، امتحانو دادم. پروژه رو نشون دادیم (که یکم ایراد داشت)؛ بعدش به استاد گفتم میشه زود صحیح کنین از استرسش بیایم بیرون( البته استرسشو نداشتم بیشتر کنجکاو بودم ببینم چند میشم، نمیدونم چرا این حرفو زدم) که استاد گفت اصلامیخواین همین الان صحیح کنم؟ گفتم اره، هیچی دیگه صحیح کرد با مهربونی و ارفاق :) و شدم ۱۶.۲۵ از ۱۹ . حالا نمره های عملی هم هست. بعد هم رفتیم بستنی خوردیم با شیوا. اومدم یکم پروژه کاری انجام دادم، بعد ،خوابی
منتظرم مها زنگ بزنه برم سر کوچه. یه ساعت فقط طول کشید کانورسیشن رو حفظ کنم تازه اگه از یادم نره. یه حسی بهم میگه منو میبره امروز پای تخته :/ چقدر از این قسمتش متنفرم.ولی چیکار کنم باید برم تا یاد بگیرم. حالمم اینقدر بده که نگو اگه اون یک ساعتو گذاشته بودم پای کتابم تموم شده بود دیگه آخرشه. من باید هرجوری شده کار کنم. به خاطر کسایی که دوسشون دارم. نه فقط به خاطر خودم. امروز خوب بود اما به همه ی کارام نرسیدم درسته اصلی هارو انجام دادم اما فرعی ها هم م
امروز چقدر جمعه بودبرام..
این مدت  بشدت حالم بدبود اما تاحالا انقدر دلم‌گرفته نبود..
خب من همون کاری رو کردم که چندشب پیش جناب نیک توی کامنتی برام توضیح دادن وهمچنین کاری که کوالای عزیز بهم پیشنهاد داد...یقه خدارو ول کردم ولی خودشو نه!نوشتم برای خودم وویس دادم هرچی که اذیتم میکرد رو..
خداروشکر اتفاق خوبی برام افتاد:))
امامن هنوز دنبال اینم که راهشو بهم نشون بدی خدا!راهی که گیرنده وفرستنده ی خواسته هام رو درست کنم...
میشه؟خودتم راحت میشی از دست گ
آموزش دانلود از آپلود بوی
سلام ، امروز چند پروژه فوتوشاپ با فرمت psd براتون توی وبلاگ قرار دادم انشاءالله که راضی باشیداز پروژه ها میتونید برای تولید عکس نوشته ، خبر و... استفاده کنید ، دانلود پروژه ها کاملا رایگان است 

برای دیدن پروژه ها به ادامه مطلب بروید

ادامه مطلب
انجام پروژه فلوئنت توسط صدها کارشناس حرفه ای نرم افزار فلوئنت در تمامی رشته ها و گرایش ها با بهترین کیفیت انجام میشود 
انجام پروژه فلوئنت مکانیک 
انجام پروژه فلوئنت عمران
انجام پروژه فلوئنت هوافضا
انجام پروژه فلوئنت شیمی 
ادامه مطلب
آموزش دانلود پروژه ها
سلام ، امروز چندین پروژه پابلیشر Publisher از مجموعه برنامه های آفیس رو با فرمت pub براتون توی وبلاگ قرار دادم تا با اونا عکس های متنوع و زیبایی با کیفیت HD بسازید و لذت ببرید دانلود پروژه ها کاملا رایگان است برای دیدن پروژه ها به ادامه مطلب بروید
ادامه مطلب
12 سالم بود که فهمیدم چی به چی بود . 12 سالم بود که به سن بلوغ رسیدم ، 12 سالم بود که تو مدرسه  بهم خدارو با فیلم های سیاحت غرب فهموندن ، از همون اوایل بود که خدا رو بهم شرطی فهموندن یعنی کافی بود کاری رو انجام بدم . عذاب وجدان تا فی ها خالدونِ روحم رو بی چاره میکرد . از همون موقعه بود که شروع به سوختن کردم روحم سوخت احساساتم سوخت . شاید شما دهه  هشتادیآ ، نودیآ مشدیآ هیچ یک از حرف های دهه های قبل رو نفهمید شاید ...
و اما حرف من :
بهمون فهموندن که اگر حرف
به نام خدای شنهای طبس

نقش روح الله زم در شایعه پراکنی انتخابات سال 84روح الله زم:سال 84 رشته روابط عمومی می خواندم و در قالب پروژه ای روی موضوع "شایعه و زمینه‌های به وجودآمدن آن" کار می کردم. پروژه را به مهدی هاشمی دادم گفتم "این را بخوان شاید در کارهای ستاد بتوانی ازش استفاده کنی و به دردت بخورد". او پروژه را خواند و گفت «چقدر خوب است، این پروژه را کجا دادی؟»، گفتم «دادم دانشگاه»، او گفت «بیا پروژه را اینجا اجرا کن». گفتم «کجا؟»، گفت «ستاد باب
فکر می کنم در حق خودم کوتاهی کردم 
چون بازم دارم دچار افسردگی میشم 
البته بی دلیل نیست شاید چون کارام زیاد شدن و پولام کم ..
پول در آوردن خیلی سخته 
میشه به بنی بگم واریز کنه اما زشته ...
و دلیل دیگه ش دفاع نکردن از حق خودمه 
به خودم قول دادم دفاع کنم ...ولی مث احمقا سکوت کردم.
وقتی دروغ و دورویی و یکیو میبینم همش از خودش تعریف میکنه حالم بهم می خوره و امان از سکوت....
البته تغییر فصل هم بی تاثیر نیست گاها با اومدن بهار دلم میگیره
خلاصه نمی دونم چه مر
انجام پروژه های دانشجویی (آفیس)
سلام عرض ادب ،آماده همکاری در پروژه های شما،از جمله خدمات ما عبارتند از:
انجام پروژه نرم افزاری کامپیوتر #c++ ,c,  انجام   پروژه نرم افزاری کامپیوتر Python.
انجام پروژه دانشجویی و پروژه نرم افزاری کامپیوتر Java،متلب،سالید،انسیس،کتیا...
جهت رفاه حال شماطراحی وب سایت وپشتیبانی سایتآموزش تمامی دروس دانشگاهی و دانش آموزی(به صورت مجازی)ترجمه مقالات شماپروژه های نقشه کشی ،تحلیل...
با نهایت احترام
 برای اطلاعات بیشتر به
سلام و روز بخیراین پروژه‌ای بود که در زمان کارشناسی بنده در طول ترم به عنوان پروژه درس الکترونیک صنعتی باید انجام می‌شد
مدار این پروژه رو آقای مهندس شبیری زحمتش رو کشیدن و استاد درس هم دکتر ناصر اسکندریان هستن.
فعلا عکس مدار رو داشته باشیم تا بعد:
جزو افرادی بودم که در دوران ریاست جمهوری آقای احمدی نژاد طی یک نامه ی چند صفحه ای به شخص رئیس جمهور، ضرورت تسریع در پروژه شبکه ملی ارتباطات رو تبیین و تشریح کردم.(البته اون موقع بهش میگفتن «اینترنت ملی») آقای احمدی نژاد هم دستوری مبنی بر از سر گیری پروژه (با ضمیمه ی نامه ی بنده) به وزیر ارتباطات وقت نوشت.
وقتی نامه ای از دفتر رئیس جمهور دریافت کردم که شامل پاسخ به نامه ی خودم و همچنین متن دستور رئیس جمهور بود اینقدر حس خوبی داشتم که می خواستم پر
فرمانده به همخدمتیم گفته بود اگه فلان فایل اکسس رو برام ظرف ده روز درست نکنی تبعیدت میکنم به بدترین جا.
این بنده خدا هم اصلا اکسس بلد نبود.
من به گفتم من برات میزنم خیالت راحت.
همون اول شستم خبر دار شد که نمی تونم ژست مخلصین بگیرم و بگم برای رضای خدا.چون میدونم برای خودم تمرین و تجربه است و چیز جدید یاد میگیرم و ی جورایی مشتاق همچین پروژه ای هستم.
الان که یک و نیم شبه و ی بارون خیلی قشنگ داره می اد و کلی هم بوی نم و بارون بلنده و هوا شدیدا خنک و کلی
کاملا شانسی به استاد راهنمام پیام دادم و فهمیدم باردار هستن و دقیقا همون تایمی که من قصد دفاع دارم تا سه ماه میرن مرخصی زایمان و از طرفی ما بخاطر قوانین استعداد درخشانی تعهد دادیم تا پایان اسفند فارغ التحصیل بشیم و خب من تصمیم دارم هرچه زودتر شروع طرح بزنم بعد امتحان و نتیجه اینکه حدود یک ماه و نیم مونده به امتحان نمیدونم دفاع رو کجای دلم جا بدم?!
کنار اومدن با شرایط ناگهانی واقعا برام سخت شده و کوچکترین مساله ای به شدت به همم میریزه و من علی
Microsoft Project Professional یکی از قوی‌ترین و قدیمی‌ترین نرم افزار های کنترل پروژه محسوب می‌شود. مهندسان کنترل پروژه عموماً از این نرم‌افزار به عنوان ابزاری جهت مدیریت زمان‌بندی پروژه‌ها استفاده می‌کنند. از قابلیت‌های اصلی این نرم افزار می‌توان به دسترسی آسان و سریع به اطلاعات مرتبط به پروژه، پیش‌بینی و برآورد هزینه‌ها، انتخاب ترکیبی درست از منابع به صورت مجازی، تخمین زمان، منابع و فعالیت‌های مورد نیاز و پیگیری پیشرفت پروژه اشاره کرد.
ادا
مرحله جدید فروش اینترنتی ایران خودرو از روز یک شنبه -20 بهمن ماه- آغاز شده و تا زمان تکمیل ظرفیت نیز ادامه خواهد داشت. در طرح پیش فروش اعتباری ایران خودرو، مشتریان امکان ثبت نام برای انواع محصولات این شرکت را دارند.
در طرح پیش فروش ایران خودرو ویژه دهه فجر، موعد تحویل خودروها برای مردادماه 99 خواهد بود.
آغاز ویرایش قراردادهای معوق مشتریان
ایران خودرو طی اطلاعیه ای که در تاریخ دهم دیماه، برای نمایندگی‌هایش منتشر کرده، خبرهای جدیدی به مشتر
پنج روز از ۹۸ گذشته حس میکنم تبریک نداره وقتی نه برنامه ای دارم و نه تا الات کار مفیدی انجام دادم
دلم برای انگشترم تنگ شده و حیف که نمیشه اینجا بندازم دستم
دلم واسه دانشگاه تنگ شده ... واسه شلوغیش... والبته داشتن برنامه ش...
حالم از ابن فکرا هم بد میشه...... چند نفر مثل من هستند که دانشگاهشون از شهرشون انقد دور باشه و همونقد که اونجا دلشون واسه خونه تنگ میشه ؛ تو خونه دلتنگ دانشگاه بشن.
اصن این که حس تعلق و عدم تعلقت هردو هم زمان به دو جا باشه خوبه یا
به طور خلاصه باید بگم که من فعالیتم رو حدودا از سال ۸۶ در حوزه ی آی تی آغاز کردم و پس از سال ۹۳ به طور تخصصی در حوزه کسب و کارهای اینترنتی فعالیت خودم رو ادامه دادم.

در حال حاضر در آژانس طراحی سایت وینت مدیر اجرایی پروژه های سئو و طراحی سایت هستم.

در این وبلاگ تنها پروژه هایی که روی آن فعالیت داشتم رو معرفی خواهم کرد. برای اطلاعات بیشتر می تونید به سایت به آدرس Eskandari.name من مراجعه کنید.

یکی‌از مواقعی که در کلیه انواع پروژه های عمرانی حائذ اهمیت است، این مسئله میباشد که برای پیروزی در یک پروژه عمرانی، باید تمام مخارج لازم برای به اتمام وصال پروژه به طور کامل احتساب گردیده تا پروژه یک پروژه برنده کنیه بگیرد. در صورتی که در پیش گویی و محاسبه هزینه ها، به صدق فعالیت نشود،
ادامه مطلب
تانیا زنگ زده میگه منو بوس نکنیا همه میگن کروناس! بعذم میگه میخوام بیام خونتون ولی الان نمیشه بایذ برم کارامو بکنم زشته همه نگام میکنن! یا اینکه عمو حمید برو مسافرت. بابام بهش گفت واست کیک میگیرم گفت نه من با ماشین خودم میام تو با ماشین خودت بیا! گفتم مگه رانندگی بادی گفت اره گفتم خب ببرم دَ دَ اول گفت باشه بعد گفت نه :))) خودت برو
اخه عشق منههههه :****امروز کلی کار کردم و امتحان گرافیک و... و تازه بعدشم عکس واسه محتوای سایت درست کردم که خوب شد اما او
پیام داد دیدی گفتم با هم باشیم همه چی حله 
پیام دادم
چرا همه استرسا رو من باید بکشم ؟
پیام داد 
خوشحالم که خوشحالی
پیام دادم
خدا کنه همه چی واقعی باشه 
خدا کنه خواب نباشه
پیام داد
همه چی درست میشه !
...
با خودم میگم 
دیگه نمیخوابم
اگه بخوابم 
میترسم بیدار که شدم
بفهمم اینا خواب بوده
اون وقت میمیرم
من این همه ظرفیت ندارم !
اقا دیروز بیان برای من پوکیده بود.
خدارو شکر درست شده امروز.
فقط خلاقیت ذهن من هنگام یک اتفاق تازه رخ دادن:/
ان تا احتمال ذهنم تراشیده اعم از اینکه جدی عن اومده هک کرده وبلاگمو://
بیخیال بابا
بچه ها امروز با داداشم رفتیم خرید.
خییلی خوش گذشت
یه مغازه باحال نزدیک خونه پیدا کردم و کلی هول شدم و خرید کردم و خوشحححالم.
و البته برگ هایم از گوش دادن پادکست رواق ریخته است.
قسمت ۸
خیلی ترسناک
والا ما نفهمیدیم هنوز ...
خدا آخر عاقبت مون رو بخیر کنه
دانش پژوهان گرامی ، در این قسمت پاورپوینت جامع و کامل مدیریت و کنترل پروژه در 213 اسلاید با کیفیت عالی در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است.

دانلود فایل 

مدیریت و کنترل پروژه.مدیریت و کنترل پروژه شیرمحمدی pdf دانلود.مدیریت و کنترل پروژه های فناوری اطلاعات.مدیریت و کنترل پروژه شیرمحمدی.مدیریت و کنترل پروژه ppt.مدیریت و کنترل پروژه.مدیریت و کنترل پروژه های فناوری اطلاعات مولاناپور
نسبت به گذشته فکر میکنم عاقل تر و پرتجربه تر شدم. کم‌حوصله تر و زود رنج تر :/ بدیو و خوبیام گاتی شده همینی که میبینید از آب درادمده.
ولی فکر میکنم مراقب خودم نیستم :( جسمی نه اصن جسمی مهم نی
روحی /وقتی / فکری نمیدونم.
از نوجونی چند نفری هستن که نمیبخشمشون اصلااااااااا ینی باعث شدن خورد بشم. برام مهم نی فعلا برن به درک تا بعدا خودم بفرسمشون درک :) یا شایدم "جهنم دره" 
جهنم دره یکجایی تو آذربایجان غربی_خوی.
یه وقتایی کارام بنظرم غلطن یه وقتایی درست تر
باز مودم تنظیماتش به هم خورد
منم اعصاب خورد؛ میخواستم برم تمرین امروز نرفتم نشستم اینو درست کنم
همشو خودم درست کردم ولی یه جا یه سوتی خیلی بد دادم :/ بعد مجبور شدم زنگ بزنم به کارشناس اپراتور و فلان. بعد فهمید چیو سوتی دادم :/ بعد با اینکه اصلا نه معلومه اون کیه نه معلومه من کیم :||| خیلی خجالت کشیدم و از دست خودم ناراحتم سر همچین سوتی ای. دیگه همین.

حساسیت دارم و خیلی میخوابم.
Flo  میگه هنوز 6 روز مونده ولی من شدیدا PMS میبینم توو خودم. خیلی عصبیم.
از
این دومین غروب جمعه ست که من دارم بیشتر کار می کنم.
هفته پیش یه دفترچه درست کردم و کل کارام رو اون تو نوشتم.
هرروز یه تعدادیش کم شد و یه تعداد دیگه ای بهش اضافه شد.خوبیش اینه که دیگه هاج و واج نمی مونم که چی کار دارم و چی کار باید بکنم.
+ بعضی اتفاقات مثبت، یهویی تو زندگی رخ می دن، نمیشه از قبل براشون برنامه بریزی.
++می خوام دیگه مثبت اندیش باشم.
مدل سازی و رندر کابینت آشپزخانه مدرنانجام پروژه های 3dپروژه های تریدی مکسپذیرش پروژه های معماریمدل سازی و رندر گیریانیمیشن معماریپروژه های دانشجوییشیت بندیپایان نامه3dmax -autocad -sketchup -lumionبرای سفارش با شماره 09355028458 تماس بگیرید و یا در واتساپ یا تلگرام پیام دهید.
در این پروژه انواع سنسورهای اکسیژن از جمله سنسور معروف o2-a2 و m-03 و دیگر سنسور های رایج راه اندازی می شود.در این پروژه از یک نمایشگر(LCD,7SEG و ...) استفاده می شود. همچنین برای این پروژه از رله جهت کنترل مقادیر اکسیژن استفاده می شود.
برای سفارش و یا توضیحات بیشتر به شماره 09146416580 در تلگرام یا واتس آپ پیام دهید.
+امروز رفتیم پیست فریدون شهر، خیلییی خوش گذشت. با تیوب اومدیم پایین و برف بازی و عکس و اینا، بعدشم ناهار خوردیم و خسته خسته اومدیم خونه. خوب شد من صبح یه سری کارامو انجام دادم چون بعدش دیگه حسش نبود اصلا. حالم خیلی خوبه خداروشکر :)

+پریروز رفتم یه کیف واسه عیدم خریدم که خیلی دوسش دارم و مدلش مده. بعدشم یه براونی شکلاتی پختم خوردیم. روز قبلشم پارچه مانتوم رو دادم خیاط بدوزه. 

+راستی کتابای عزیزی که سفارش داده بودمم رسید. دیگه هم برم یه ذره سایت
انجام پروژه معماری 3dتری دی مکس طراح 3Dانجام پروژه های معماری3dmax autocad photoshop Lumion sketchupطراحی نمادکوراسیون داخلیکابینت اشپزخانهغرفه نمایشگاهیپروژه های دانشجوییترسیم پلان اتوکدی نما برششیت بندی با فوتوشاپانجام پروژه 3d maxرندر گیری و مدل سازیانجام تری دیانیمیشن سازی معماریجهت سفارش با شماره 09355028458 تماس بگیرید یا در تلگرام یا واتساپ پیام دهید
من آلام بین کارام پادکست ایده ها از کجا میان استرینگ کست رو گوش کردم و عااالی بود اینم بین این همه ایده که خداروشکر به ذهنم میرسه و فکر کنم جالب بود دونستن علت ایده و اینکه چطور میشه ایده های بیشتری به وجود بیاد و... 
راستی برنامه ریزیم رو به صورت روزانه کشیدم واسه شش هفته مربع مربعی ببینم چطوره. تا الان که خیلی دوسش داشتم(روز اوله). الانم ی محتوا نوشتم میخوام برم قهوه پفی! درست کنم و بعد فیلم وب ببینم. لایسنس انتی ویروسم بعد صد سال خریدم. دیگههه

امروز به فرشت گفتم کاچی درست میکنی برام؟ گفت مگه چله نداری؟ گفتم خوب نیستم و توضیح دادم چرا بردتم آشپزخانه و به مقدار خیلی خیلی کره تو ظرف ریخت و آرد را گفت تفت بده بعد آب بریز روش. منم خلاقیت به خرج دادم و هل سابیده و گلاب بهش اضافه کردم تا قل قل کاچی در اومد و قابل خوردن شد. شکر و دارچینم گذاشتم دم دست هر کس به مذاق خودش استفاده کند.خوش طعم بود و مادر اولین اشارت را به من داد که باید یاد بگیری آشپزی را، همه چیز میوه و عسل و سالاد و سویا تکه ای
میدانی دلم برای روز های اوجم تنگ شده. خدا میداند آخرین باری که احساس آگاپه کردم چندین هزار سال قبل بوده. الان که بهش فکر میکنم واقعا یادم نمیاد آخرین بار کی احساس کردم راهی که میرم درسته؟ اما خب اون جایی یادم میاد که یه پوستر خیلی مزخرف تو یه کنگره ای ارائه دادم و هدفم فقط این بود که یه گواهی ارائه بگیرم ولی داور بهم گفت ؛ ((چقدر خوب انگلیسی حرف میزنی)) و خیلی خوشالم کرد. فکر میکنم امیرحسین هم اونجا بود اون موقع (کراش مشترک اون روز های من و نیکو) و
میدانی دلم برای روز های اوجم تنگ شده. خدا میداند آخرین باری که احساس آگاپه کردم چندین هزار سال قبل بوده. الان که بهش فکر میکنم واقعا یادم نمیاد آخرین بار کی احساس کردم راهی که میرم درسته؟ اما خب اون جایی یادم میاد که یه پوستر خیلی مزخرف تو یه کنگره ای ارائه دادم و هدفم فقط این بود که یه گواهی ارائه بگیرم ولی داور بهم گفت ؛ ((چقدر خوب انگلیسی حرف میزنی)) و خیلی خوشالم کرد. فکر میکنم امیرحسین هم اونجا بود اون موقع (کراش مشترک اون روز های من و نیکو) و
در این پروژه انواع شفت انکودر  افزایشی یا مطلق متصل به موتور راه اندازی می شود.شفت انکودر افزایشی به ازای چرخش با زاویه خاص تعدادی پالس تولید میکند که پالسها تولیدی به آیسی 4017  و سپس به میکرو داده می شود و مقدار چرخش بدست می آید.در این پروژه از یک ارتباط RS232 یا RS485 با PC S یا PLC استفاده شده است.برای سفارش پروژه یا توضیحات بیشتر به شماره 09146416580 در واتس آپ یا تلگرام پیام دهید.
پذیرش پروژه های معماری 
انجام پروژه های 3dپذیرش پروژه های معماریمدل سازی و رندر گیریانیمیشن معماریپروژه های دانشجوییشیت بندیپایان نامه3dmax -autocad -sketchup -lumionبرای سفارش با شماره 09355028458 تماس بگیرید و یا در واتساپ یا تلگرام پیام دهید..... 

دانشجویان و کاربران گرامی ،محتوای این فایل شامل پاورپوینت های جامع و کامل درس اصول مدیریت ساخت ویرایش نیمسال اول ۹۹-۹۸ با فرمت ppt- قابل ویرایش با کیفیت عالی می باشد که پس از پرداخت آنلاین ،میتوانید این محصول ارزشمند را دریافت و دانلود نمایید.
پاورپوینت های درس اصول مدیریت ساخت شامل موارد ذیل میباشد:
جلسۀ اول: تاریخچه در ۱۲ اسلاید
جلسۀ دوم: تعاریف در ۲۳ اسلاید
جلسۀ سوم: موفقیت پروژه در ۱۴ اسلاید
جلسۀ چهارم: وظایف و شایستگی‌های مدیر پروژه در
انجام پروژه متلب در تمامی رشته ها و گرایش ها توسط اساتید گروه متلب پروژه با بهترین کیفیت و کمترین قیمت 

متلب چیست ؟
MATLAB کوتاه شده عبارت matrix laboratory ( آزمایشگاه ماتریس ) می باشد که برای افرادی طراحی شده است که بیشتر با محاسبات عددی و جبر خطی سر و کار دارند. نرم افزار متلب بر پایه زبان ماتریس ها کار میکند، یعنی تمامی عملیاتی که در آن انجام می شود در داخل ماتریس ها ثبت و ذخیره می شود.

سایر خدمات متلب پروژه در حوزه متلب 
فعالیت مشابه گروه متلب پرو
productivity=
▶️efficiency+effectiveness
◀️بهره وری = کارایی + اثربخشی
♦️مثالی از مفاهیم بالا:
فرض کنیم پروژه ای بر اساس طرح تجاری مصوب و آمار های قابل قبول طرح توجیهی با زمان برآوردی 12 ماهه و سرمایه مورد نیاز  500 میلیون تومان شروع گردید:
در صورتیکه پروژه مورد نظر در طول 12 ماه با همان سرمایه یعنی 500 م.ت به اتمام برسد،پروژه فوق از کارایی برخوردار می باشد.
در صورتیکه، پروژه طی مدت 12 ماه با سرمایه 500 م.ت پایان یافته باشد و هدف های شرکت را محقق کرده باشد، علاوه بر
پروژه ام کی الترا
کنترل ذهن از راه دور
پروژه نامحسوس
بوسیله کاشت ایمپلنت و ریز تراشه میکرو چیپ ست
پروژه سازمان یافته برای کنترل ازهان و رفتار
بوسیله ی شکنجه های روحی و فیزیکی

http://mct-mrt.blogfa.com

http://bayanbox.ir/info/3909659395884702931/BingSiteAuth

امشب ددلاین آخرین پروژه‌ی این ترمه و فردا قراره برم دانشگاه که استاد منو ذبح کنه به دلیل غیبت طولانی و بی‌خبرم. البته که استاد خیلی مهربون‌تر از این حرفاس، ولی خودم نسبت به این که این چند روز نرفتم دانشگاه اصلا حس خوبی ندارم.
پروژه‌هه این جوریه که تقریبا ۶ سری داده به ما دادن(مربوط به تمرین‌های طی ترم) بعد الان گفتن برای یکی از داده‌ها یه مدل مناسب پیشنهاد بدید و استدلال کنید چرا مناسبه و نتیجه رو هم تحلیل کنید و با تمرینی که قبلا انجام دا
صبح بخیر. من بیدار شدم. دیروز روز خوبی بود چون من به همه کارام رسیدم. هرچند جا داشت بیشتر کتابو بخونم به هر حال خوب بود. امروزم کاش همینجوری باشه به خصوص که تونستم باز صبح زود بیدار بشم. 
دیروز کارت کنکور امسالم اومد من افتادم یه جا میدون بهمن :/ نمیدونم چرا ولی خب چیکار میشه کرد. به خودم باشه نمیرم آزمون بدم اما میگن باید برم ازمونو بدم ببینم چجوریه حتی اگه قرار نیست قبول بشم. 
تصمیم گرفتم روزی ۲۴ تا لغت حفظ کنم تا ۹ ماه دیگه میشه ۵۴۰۰ لغت. خوبه ن
در این قسمت میخواهیم نگاهی به ماژول مدیریت پروژه در نرم افزار هایCRM بیاندازیم که چطور باعث بهبود روند پروژه میشوند :
مازول مدیریت پروزه در نرم افزار های crm به گونه ایی برنامه ریزی شده که تمام اهداف شرکت رادر بخش پروزه ها راه اندازی و برنامه ریزی میکند میتوانید اطلاعات گسترده ایی اعم از (بودجه ،فاز های پروژه، وظایف افراد ،تاریخ شروع و پایان ) وارد نرم افزار کرده تا بدون دردسر روند کار را به بهترین شکل پیگیری نمایید .
به طور سنتی مدیریت پروزه شا
دیروز یه متن بلند و بالا نوشتم که همش پرید به خاطر سرعت کم اینترنت :/بعدشم دیگه حوصله نداشتم دوباره بنویسم. شاید چون کلا از دنده چپ بیدار شده بودم. 
انتشارات جنگل تخفیف زده تا بیستم. فکر کنم پنجاه درصد تخفیفش هست منو مهام دو تا کتاب زبانی که میخواستیم رو سفارش دادیم من که امریکن انگلیش فایل جلد بعدیشو خریدم مهام یه کتاب زبان آلمانی خرید. کلی ذوق دارم دوست دارم زودتر بیاد و این که زودتر کتابمو تموم کنم برم سراغ این. 
دیروز کلا بی حوصله بودم و کا
دانلود هندبوک مدیریت پروژه

هندبوک مدیریت پروژه نوشته کلایم (Ralph L.Kliem)
- به ترتیب حروف الفبا
-پروژه از الف یا ی
-مرجع درس مدیریت پروژه
-پوشش تمام مباحث مدیریت پروژه
- فرمت: PDF
- تعداد صفحه: 314
لینک دانلود :
http://file-seller.4kia.ir/info/692718/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D9%87%D9%86%D8%AF%D8%A8%D9%88%DA%A9-%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C%D8%AA-%D9%BE%D8%B1%D9%88%DA%98%D9%87/?getppsid=56293
 پروژه استعفای
#روحانی، از کدام اتاق فکر درآمده؟ پروژه #استعفای_روحانی، بخشی از #دکترین_شوک و راهبرد بی دولت سازی (دقیقا شبیه استعفای نخست وزیر #عراق و #لبنان ) است که به تشدید خشونت و هرج و مرج در کشورهایشان منجر شد. #اصلاح_طلبان افراطی درصددند با پیش انداختن این پروژه، هم خود را از موضع #مقصر وضع موجود به #طلبکار تبدیل کنند و بر ناکارامدی و بن بست مدیریتی روحانی سرپوش بگذارند، و هم هزینه ناکارامدی دولت خود را بر نظام تحمیل کنند. اصلاح طلبان که
مجموعه آکس نماینده و عامل فروش کناف در ایران مفتخر است که با ۳۰ سال تجربه و به ثمر رساندن پروژه های موفقیت آمیز در تهران و شهرستان ها اجرای پروژه های ساختمانی شما را از صفر تا صد به عهده گیرد. این مجموعه اکثر پروژه های خود را با بهره مندی از متریال ممتاز و با کیفیت کناف اجرا می کند و آمادگی اجرای انواع پروژه های ساختمانی، اداری ، مسکونی ،‌ورزشی و … را دارد. برای بهره مندی از مشاوره رایگان ،‌ بازدید پروژه و یا خرید محصولات کناف همین حالا با دف
~چه جمله هایی درونگراها رو می ترسونه؟~
*این یک پروژه گروهیه!*
درونگراها به طور کل وقتی پروژه هارو تنهایی جلو می برن بهتر کار می کنن. چون می تونن راحت و بدون مزاحمت بقیه روی کارشون تمرکز کنن. اونها مثل برونگراها تمایلی به بلند بلند فکر کردن ندارن، معمولا افکار، احساسات و ایده هاشون رو به صورت درونی پردازش و طبقه بندی می کنن.برای درونگراها، پروژه های گروهی تو مدرسه یا محل کار یعنی کنار اومدن با تغییر یهویی برنامه ها و بحث و مشکلات گروهی. اونا به
همه ی آدما تو زندگیشون لحظه ها و روزای سخت دارن. زمان هایی که از عمق وجود دوست دارن کسی رو داشته باشن که بهش تکیه کنن، کسی که بتونه درکشون کنه و براشون انرژی مثبت بفرسته. کسی که بهشون امید بده و تا پایان مسیر کنارشون باشه. یک. یکشنبه ساعت نه و نیم شب بود. خواهرم که تو دو هفته تصمیم گرفته بود پایان نامشو جمع و جور کنه تا هم سنوات نخوره و هم از خوابگاه موندن خلاص شه، گریان زنگ زد که پاشو فردا بیا؛ کارام مونده، نت قطعه، استرس دارم، چند شبه نخوابیدم
انجام پروژه های معماریانجام پروژه دانشجویی معماری 3dmaxپذیرش و انجام کلیه کارهای مربوط به پروژه های معماریانجام 3dانجام طراحی نماطراحی انواع پلانشیت بندیتحقیق و ارائه پاورپوینتتحلیل سایت کابینت اشپزخانه غرفه نمایشگاهیانجام طراحی دکوراسیون داخلی طراح 3dانجام پروژه های اتوکد انجام پروژه های تری دی مکس (3dmax)رسم و مدل سازی سه بعدی کلیه نقشه های معماریانجام انواع مدلینگ و رندرپروژهای معماری دانشجویی استفاده از برنامه های - Photoshop - 3D MAX-AUTOCAT- va

انجام پروژه های معماریانجام پروژه دانشجویی معماری 3dmaxپذیرش و انجام کلیه کارهای مربوط به پروژه های معماریانجام 3dانجام طراحی نماطراحی انواع پلانشیت بندیتحقیق و ارائه پاورپوینتتحلیل سایت کابینت اشپزخانه غرفه نمایشگاهیانجام طراحی دکوراسیون داخلی طراح 3dانجام پروژه های اتوکد انجام پروژه های تری دی مکس (3dmax)رسم و مدل سازی سه بعدی کلیه نقشه های معماریانجام انواع مدلینگ و رندرپروژهای معماری دانشجویی استفاده از برنامه های - Photoshop - 3D MAX-AUTOCAT-
۱. با خواهری رفتیم کفش خریدیم .. خیلیم دوسش دارم ^_^
۲. خاله جان بم گف چق بیبی شدی، هی داری جوون تر میشی [خدارو شکر که ماسک و کرم و پیگیریام تاثیرگذار بوده :ذوق مرگ:دی] [Vampire:دی]
۳. افطاری رفتیم خانوادگی بیرون+ زولبیا بامیه + کباب لقمه با برنج کره چکون:دی + نون و پنیر و سبزی تازه + دوغ خوشمزه 
تازگیا پی بردم وضعیت روحی من عمیقاً وابسته به اینه که کارام و وظایف و مسئولیتام رو درست انجام بدم یا نه. امروز با ۱۶۰ تا تست و ۷/۱۰ دقیقه خوندن تموم شد که میدونم من بیشترم میتونم. راضیم از اینکه شروع کردم بالاخره و ذوقمندم که از عکس زیر مشخصه۸___۸
فقط دارم سعیمو میکنم که نذارم اون کنکوری خستهٔ افسردهٔ پس ذهنم بلند بشه و بگه نه! تو نمی‌تونی! نه! تو هیچی نیستی!...دارم سعی میکنم دهنشو با تونستنم ببندم.
امروز (یعنی در واقع دیروز) روزی بس شلوغ بود.
صبح ساعت هشت اینا بیدار شدم یعنی هلیا بیدارم کرد. چند روز بود میگفت کنکور دادی بعدش تو منو ببر کلاس زبان و بیار !حالا خوبه کنار خونمونه! بچه چپ دسته و میخواست که بپرسم از اموزشگاه که صندلی چپ دست دارن یا نه و نداشتن. قرار شد دوتا صندلی برداره کنار هم بذاره:)
بعدش رفتم بانک بغل خونه که حساب باز کنم و حدود یک ساعت و نیم اونجا بودم . خدارو شکر که یه کارمند خیلی خوب و وظیفه شناس به پستم خورد
بعدش خرید و ارایش
من برای انجام کارام زمان کم میارم. به خودم میام و می بینم که روز تموم شده؛ در حالیکه بیشتر وظایفم رو هنوز انجام ندادم. علاوه بر اون، حس می کنم خیلی تک بعدی شدم و زندگیم توی دانشگاه رفتن خلاصه شده. باید زمان های تلف شده ام رو پیدا کنم و ازشون استفاده کنم.
خوب این روزها منتظر دو واقعه مهم هستم.یکی نیروگاه اتمی که باید طی یکی دو ماه آینده کسانی که در مرحله کتبی و مرحله روانشناسی قبول شدن رو برای مصاحبه عقیدتی دعوت کنه.من هم منتظر تماس و دعوتشون هستم ...
نیروگاه سیکل ترکیبی قشم هم که دو سه روز پیش آزمون دادم و حدود ۱۲ روز دیگه نتیجه کتبیش میاد و نفرات برتر رو دعوت به مصاحبه می کنند که در مورد این قضیه هم خیلی بدبین نیستم و امکانش هست که جز نفرات قبول شده کتبی باشم.
اما یه نکته مهم.وقتی سر کار بودم آرز
برای پایه هفتم ۱)آموزش کشت گیاه انجام پروژه ارائه پروژه بعد از تعطیلات به همراه مستندات
۲):آموزش دوخت های اولیه انجام دوخت هاتهیه مستندات از فعالیتها در قالب عکس و فیلم ارائه یک پروژه مبتنی بر دوختها پس از تعطیلات
۳) پودمان نقشه کشی 
پایه هشتم : ۱)آموزش پودمان شهروند الکترونیک ۲انجام پروژه تولید فیلم کوتاه و ساخت یک کلاژ تصویر ارائه پروژه یا ایمیل پروژه به معلم ۲)آموزش پودمان اداری 
طراحی فاکتور فروش و نوشتن نامه اداری ارائه به معلم از
مشخصات کلی پروژه ترنج دژبان ارتش (سرورناز- امید دژبان)
پروژه ترنج دژبان ارتش شامل ۲ برج مسکونی ۲۱ طبقه می باشد.متراژ واحدهای پروژه ترنج دژبان ارتش : حدود ۱۰۰ مترقراردادساخت: متری ۱٫۵ میلیون تومان و با احتساب ۳۰% هزینه مشاعات تقریباً متری ۲ میلیون می باشد.گودبرداری تمام شده است ودر حال اجرا فندانسیون است.واریزی : تا کنون اعضاء مبلغ ۷۵ میلیون تومان واریزی دارند.شرایط پرداخت: ۳ فقره چک ۴۰ میلیون تومانی به فاصله ۸ ماه یک بار تا پایان پروژهمبلغ
طراحی واحد مسکونی طراح تری دیانجام پروژه های معماری 3dmax -autocad -phothosop -lumionانجام پروژه 3dمدل سازی و رندرگیریرندر 360 درجه با قابلیت چرخش موس در فضاانیمیشن معمارینما - دکوراسیون داخلی - کابینت اشپزخانه - غرفه های نمایشگاهیانجام پروژه دانشجوییانجام پروژه سه بعدی با کیفیت بالا و قیمت مناسب جهت سفارش با شماره 09355028458 تماس یا در تلگرام یا واتساپ پیام دهید.
نمیدونم چمه دستم به کارام نمیره یه فکرم مثل چی تو ذهنم الارم میده و میگه همه کارات بیهودست زندگیتم بیهودست و هیچی اتفاق نمیفته. منتظر هیچی نباش. دلم میخواد بخوابم و دیگه هیچوقت بیدار نشم. شاید یه بخشی از ذهنم میگه مثل بقیه باش زمانو از دست بده پیر شو بی هیچ هدفی بی هیچ تلاشی و در اخرم بمیر :( شاید فیلم ببینم. شاید درست بشه شاید هنوز امیدی باشه شاید فقط نباید جا بزنم. شاید امروزو باید بیهوده بگذرونم. نمیدونم بیخیال. یه فیلم میبینم. هرچی بود.  فقط
پارسال تقریبا آذر ماه بود که با مدیرمون صحبت کردم برای یه کار جدید که قرار بود خودم هم توش ذی نفع باشم. که شروعش اینجا نوشتم.
اونروز دوستم که با من هم تیمی هست روی این پروژه خواست که با مدیرمون صحبت کنیم و گفت که به نظرم خیلی داریم کور جلو میریم و بهتره قبل از اینکه جلوتر بریم به فکر یه طرح کسب و کار شفافتر باشیم .
خلاصه اینکه آخرای جلسه نفهمیدیم چی شد که دیدیم داریم درباره کنسل کردن پروژه حرف میزنیم و الان کلا توی یه حالت بلاتکلیفی هستم توی شرک
این روزها چیکار میکنم؟
برای یه سایت ورد پرسی مطلب میذارم. انگیزه م از شروعش چی بود؟ که بفهمم سئو یعنی چی.
مبلغش خیلی کمه. یعنی خیلی خیلی کم. اما بیشتر برای برطرف کردن کنجکاوی رفتم ببینم چجوریه، و خب؛ الان دیگه میدونم سئو یعنی چی و چجوری باید انجامش داد!

دیگه چیکار میکنم؟
برای پیج غذام محتوا درست می کنم! کاری که خیلی وقت بود دلم می خواست انجام بدم. فکر میکنم بعد از سال ها کار نکردن با فتوشاپ، چیزای بدی هم از آب درنیومده باشن..

دیگه؟
دارم فکر می
پروژه هایی که شروع میکردم زمانبندی اشتباه و تنبلی و اهمیت ندادن به پروژه باعث میشد همیشه روزهای اخر پر استرسی رو داشته باشم 
در حالی که اگر همون روز اول کارو شروع و تقسیم بندی میکردم هم استرس کمتری داشتم هم کار با کیفیت بهتری انجام میشد .
از وقتی دارم دورکاری پروژه ها رو انجام میدم زمانبندی دقیق تری دارم و کار ها بهتر داره انجام میشه . دو تا پروژه خیلی وقت گیر و اعصاب خورد کن تو این یکی دو روز تموم میشه
رفتم روی سکوی جلوی اتوبوس BRT نشستم. به جاده و درخت‌ها و ماشین‌ها نگاه کردم. آهنگ گوش دادم و چشم‌های اشکیم گریه کردن. اما خاکستری غرق نشد.
روی پله‌برقی که به سمت پایین می‌رفت ایستادم. سقف بالا میومد و من پایین تر میرفتم. از سرم رد شد و توی سفیدی غرق شدم. 
کنار خط زرد کنار مترو راه رفتم و مسیر رو تا درون تونل ادامه دادم. ادامه دادم و تاریکی غرقم کرد. 
سیستم اطلاعات مدیریت پروژه
فرمت: پاورپوینت (قابل ویرایش)تعداد اسلاید: 25 اسلایداین فایل شامل مباحث زیر است:تعریف پروژه، فرآیندهای پروژه، فرآیندهای مدیریت پروژه، حوزه های دانش مدیریت پروژه و ... است
شرکت های توسعه نرم افزار در ایران معمولا و اکثرا در مقوله مدیریت منابع انسانی با مشکل مواجه هستند. به همین دلیل است که اکثر برنامه نویس ها در محیط کاری خود احساس راحتی نمی کنند و همیشه عذاب  می کشند و اکثراً فکر می کنند که در حال حیف شدن می باشند و باید در شرکت هایی مثل گوگل و یا مایکروسافت کار کنند .
دلیل اینکه برنامه نویس در محیط کار احساس راحتی نمی کند مدیریت اشتباه می باشد. مدیریت جوی را درست می نماید که برنامه نویس در آن جو نمی تواند نفس بک
این چند روزه فکر کنم واسه اولین بار توی عمرمه که دارم صبحا تختمو مرتب میکنم. و این خیلیییی حس خوبی بهم میده و انرژی میده واقعا :) فکرشم نمیکردم! موهامم گوجه میکنم و میرم سراغ کارام. این همون تعطیلی بین ترمیه که مدت هاااا بود منتظرش بودم تا کارامو زیادتر کنم و به برنامه هام برسم. برنامه روزانه ام رو هم کامل و دقیق انجام میدم خداروشکر. راستی یه پیج قرآن هست توی اینستا که عاشقشم. امشب سوره فجر رو گوش کردم که خیلی دوسش داشتم . راستی یه قاری به اسم ماه
پروژه تعزیرات حکومتی
موقعیت مکانی و مشخصات پروژه
پروژه آبشار در منطقه 22 شهرداری تهران، در شمال اتوبان همت بعد از برج های نمونه قرار گرفته و توسط تعاونی تعزیرات حکومتی با همکاری شرکت سامان گستران پویا در حال اجرا می باشد.
این پروژه که پشت بیمارستان تریتا و پروژه تجاری رزمال ساخته شده 12 برج را شامل می شود که از واحدهایی با 90 تا 120 متر زیربنا برخوردار می باشند. موقعیت مکانی مناسب مجموعه سبب شده تا واحدهای شمالی از ویوی ابدی کوه بهره ببرند.
بی دلیل غمگینم. ...
دستم به کارام نمیره زیاد ، بی حوصله انجامشون میدم. دلم میخواد گریه کنم. دلم میخواد بخوابم. فقط بخوابمو به هیچی فکر نکنم. چرا دوباره اینجوری شدم. دلم نمیخواد روزمو از دست بدم. شاید باید خودمو مجبور کنم تا کار کنم. با این حال نمیدونم میشه یا نه... فکر نکنم. کاش مثل روزای خوبم بودم روزایی که با شوق کار میکردم و لحظه ای رو هدر نمیدادم.اما الان وسط این وضعیت مزخرفم. که حتی نمیتنم از جام پاشم. فقط احساس میکنم هیچی نیستم احساس میکنم همه
میخواستم توی یک گروه پی ام بدم و خیلی هم ضروری بود برای کارام و پی ام من رو نمیفرستاد و این پیام رو میفرستادYou are performing too many actions. Please try again later.
+ یک دایره قرمز کنار پی ام .
مشکل چیه ؟ جرا اینجوری میشه و تا کی باید صبر کنم ؟
++البته قبلش یک پی ام تقریبا 10 الی 15 خطی نوشتم. شاید به خاطر اون بوده و داخل بقیه گروه ها میتونستم راحت پی ام بدم.
سلاااااااام سلااااااام سلااااااااااام سلاااااااام خوبید؟منم خوبم! جونم براتون بگه که امروز ساعت یازده امتحان نورو رو دادم چون الکترونیکی بود نمره رو هم همونجا اعلام کرد که خدارو شکر قبول شدم( نمره ام شونزده و نیم شد )....امروزو استراحت می کنم تا از فردا شروع کنم برا روش.تحقیق بخونم تا ایشالا نهم اونم بدم و دیگه تموم بشن...امروز بعد امتحان اول معصومه رو که اونم مثل من نورو داشت بردیم رسوندیم مترو تا از اونجا با تاکسی بره خونشون (بیچاره برا فرد

پروژه نرم افزار هک رس (HEC-RAS)
تخفیف ویژه به مدت محدود کاملترین پروژه نرم افزار هک رس (HEC-RAS) در بازار و اینترنت قابل استفاده برای دانشجوهای عزیز در رشته های عمران و مکانیک و هر رشته ای که درس هیدرولیک داشته باشد. این مجموعه شامل فایل های زیر است : 1-پروژه اصلی و جامع شامل پروژه نرم افزاری و گزارش کار ...
دریافت فایل
به نام خدا و تبیرک سال جدید 
پس از مدت زمان زیادی که از آخرین مطلب ارسالی گذشته است ، به اطلاع می رساند که پس از فراغت از انجام پروژه های صنعتی و تدریس نرم افزارsolidworks در آموزشگاه ها و شرکت های صنعتی ، زمان بنده برای انجام پروژه های صنعتی ، درسی و مدلسازی طراحی های شما در اسرع وقت و نازلترین قیمت ، در اختیار شما است . 
انجام پروژه های معماریانجام پروژه تری دیانجام پروژه های معماریانجام پروژه های 3dترسیم پلان - نما -مقطعشیت بندی معماریانیمیشن سازی با لومیون3d max -vray -Autocad -sketchup -revit -photoshop -lumionجهت سفارش با شماره زیر تماس بگیرید و یا در واتساپ یا تلگرام پیام دهید.شماره تماس:   09355028458واتس اپ و تلگرام:09355028458وبسایت:3dporoje.com
گروه معماری آرکا واقع در غرب تهران متشکل از بهترین کارشناسان معماری است.
و کلیه خدمات زیر را ارائه می کند.
1-طراحی و اجرای پروژه های خاص
2-طراحی و اجرای پروژه های مسکونی، ویلایی، اداری، تجاری و غیره.
3-طراحی و اجرای پروژه های معماری داخلی شامل مسکونی، اداری، تجاری،رستوران و کافی شاپ.
4-امکان سنجی پروژه ها با توجه به موقعیت و کاربری آنها.

۱. کتاب بچه های عجیب و غریب یتیم خانه خانم پرگرین ۱ ـو شروع کردم که مال انتشارات پریان ـه [داستان جذابی داره که اون به کنار .. خود کتابش کلی برام جذابه! جنس کاغذش عکسایی که توش گذاشتن .. پاورقیای مرتبش .. کلا راضی بودم تا اینجا ازش]
۲. خدارو بی نهایت شکر بابت سلامتی که خدا بم داد [ امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف السوء؟ ]
۳. خوراک لوبیای تند 
ارمى ھا !!!!
ھمونتور ک میدونینbtsزیاد درباره ایران نمیدونھ پس
خودمون دس ب کارشیم!
ى اھنگ بسازیم بعد ھمھ جا بزاریم از یوتویوب تا کامنتاى سایت‌های خارجیو ایرانی
نیاز داریم ب
1*
ى متن برای قدر دانى و،،،،ک اھنگ شه
2*
اھنگ سازھاى ک کمک میکنن 

3*
خواننده خوب
4*
ى دنسر 

اسم افراد باتصویر میزاریم/

خدارو چ دیدى یهو اومدن ایران یا،،،
#ما-میتونیم!
مدل سازی و رندر اتاق خوابانجام پروژه های معماریانجام پروژه های تری دینما - دکوراسیون داخلی - غرفه نمایشگاهی -کابینت آشپزخانه - پروژه های دانشجویی و...تحقیق و ارائه پاورپونت اسکیس و راندو3dmax -autocad -photoshop -revit -lumion -sketchupمدل سازی و رندرگیری شیت بندی معماریصفر تا صد دانشجوییبا کیفیت عالی و قیمت مناسبجهت سفارش با شماره (09355028458) تماس بگیرید و یا در تلگرام یا واتساپ پیام دهید
روز بسیار پر ماجرایی داشتم.... و بیا تامام اونهارو بزاریم کنار، و ب عصر توجه کنیم.
عصر با بابا رفتیم نزدیک خونه کیم و من تقریبن برای اولین بار یک عدد ماشین بزرگ رو حرکت دادم:))))))) چند بار ماشینو خاموش کردم و هی یوهو کوبیدم رو ترمز و ماشینو کج و کوله کردم و تهش... موفق شدم درست ماشینو روشن کنم، فرمون رو درست بتابونم و با سرعت ۱۰ تا یه مسیر صاف رو برم!
و من... ب خودم افتخار میکنم:)
پنجشنبه کلاسمو پیچوندم نرفتم شب اینقدر بد خوابیدم،صبح اینقدر کسل و بی حال بودم هیچکاری نکردم به هیچی نرسیدم و فقط دور سر خودم چرخ خوردم
حتی ظهر با مامانم رفتیم پیتزایی پچگیام ولی دیگه کیفیت سابقو نداشت:/
مهم نیست
جاش امروز که رفتم کلاس،اینقدررر اونجا بهم خوش گذشت بعد اومدم خونه هم وقت کردم غذای مورد علاقمو درست کنم هم حموم برم هم به یه بخش خیلی خیلی قابل توجهی از کارام برسم تازه ساعت بیست دقیقه به نهه و یعنی هنوز چند ساعت دیگه ام وقت هست*____*
چرا اینقدر زمان زود میگذره چشم به هم زدن شد دو. احساس میکنم از کارام عقبم. امروز حتما عکاسیم باید برم. باقی کارام میفته بعد که اومدم خونه. دلم میخواست کتاب برادران کارامازوف رو زودتر تموم کنم کتاب بدایة الحکمتو شروع کنم. تازه یروزم باید برم کتاب بخرم. از صبح کتابو جلو بردمو زبان خوندم. کتاب رسیده به جاهای حساسش من حتی نمیدونم باید چجوری توصیف کنم برات کتابو یا چی راجع بهش بگم. 
این مدت چند روز نگاهم به آینده ام روشن تر شده. فقط میدنم اگه بخوام ب
۱. کتاب Harry potter and the order od the phoenix 1 ـو شروع کردم + یه قسمتایی از آهنگای سریال کره ای "مرد زیبا" رو شنیدم دوس داشتم 
۲. شیرینی تر کاکائو تلخ و زعفرونی بی نهایت نرم و خوشمزه و تازه که تا میذاشتی تو دهن آب میشد با نسکافه + مرغ دم کرده با سس زرشک
۳. پیاده روی تو بارون شلپ شلپی تو شب + تمیزکاری ماشین با شوهری [میبینم که کارام براش مهمه و قبولم داره]
دانلود اهنگ من تموم عمرمو ب پات دادم واست غرورمو به باد دادم (علی پارسا)
دانلود آهنگ دنیا همش اینجوری نمیمونه علی پارسا | بهترین کیفیت MP3 ...دانلود آهنگ دنیا همش اینجوری نمیمونه ♫ دانلود اهنگ من تموم عمرمو به پات دادم به نام اینجوری نمیمونه با صدای علی پارسا به همراه تکست و بهترین کیفیت.
دانلود آهنگ علی پارسا دنیا اینجوری نمیمونه | دنیا همش اینجوری نمیمونه MP3 دانلود آهنگ علی پارسا دنیا اینجوری نمیمونه | متن و کیفیت عالی و همینک از رسانه بزرگ آپ
دیگه کم کم به پزشکی ایمان اوردم و خدارو هزاران بار شکر میکنم نرفتم دارو -_- 
این چند واحد فارما برابری میکنه با کل آناتومی ها(نورو هم روش!) ایمونو و پاتو اختصاصی و حتی همه فیزیوپاتو ها -_-
از ترم بعد میخونم داره تبدیل میشه از کورس بعد میخونم :))

پروژه زبان تخصصی معماری با موضوع گنبد

کد محصول : 981105
عنوان کامل پروژه : پروژه دو زبانه گنبد - Dome
مربوط به : زبان تخصصی معماری
فرمت فایل : PPTX (قابل ویرایش در نرم افزار پاورپوینت)
تعداد صفحات : ۴۰ اسلاید
تعداد تصاویر ، نقشه و دیتیل و … موجود در پروژه : ۴۰
توضیحات : پروژه به صورت دو زبانه فارسی - انگلیسی تهیه شده است. ترجمه متون به صورت دقیق میباشد و مطالب نیز از منابع معتبر تهیه شده است. همچنین در پروژه تعداد زیادی کلمات و اصطلاحات تخصصی معماری به
قیمه کوفته
گوشت...... سیصد گرم گوشت را با یه پیاز رنده شده ونمک وفلفل وزردچوبه وگرد لیمو عمانی وپودرزیره وپودر دارچین ودوقاشق ارد نخودچی خوب ورز دادم وبه اندازه یه گردو کوفته ها را درست کردم سایزش دست خودتان است وتوی روغن سرخ کردم 
لپه...... لپه را با یه دونه برگ بو وچوب دارچین نیم پز کردم چون بقیه پخت را توی خورشت انجام میده 
ادامه کار...... یه پیاز را توی روغن تفت دادم سبک که شد پوره دوحبه سیر را اضافه وتفت دادم بعد دوقاشق رب واونم تفت دادم تا رنگ ب

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها